Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])

Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757]) kopen? Bied vanaf 100!
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757]) kopen? Bied vanaf 100!Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757]) kopen? Bied vanaf 100!Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757]) kopen? Bied vanaf 100!Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757]) kopen? Bied vanaf 100!
  • Philippe de Cantillon
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Periode< 1800
TechniekGravure
StijlKlassiek
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst31 x 40 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Originele 18e eeuwse kopergravure afkomstig uit: Vermakelijkheden van Brabant en deszelfs onderhoorige landen (1757) door Philippe de Cantillon.

Geen enkele beschadiging in een notenhouten lijst
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Philippe de Cantillon

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Bertpoot
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
40 cm
31 cm
21 cm
12 cm
Starttijd15-4-2024 om 17:28
Eindtijd27-4-2024 om 19:03
Openingsbod € 100
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSchoonhoven,  Nederland