FA. (2)

Pierluigi Lavagnino - The shades to the bush

Pierluigi Lavagnino - The shades to the bush kopen? Bied vanaf 30!
Pierluigi Lavagnino - The shades to the bush kopen? Bied vanaf 30!Pierluigi Lavagnino - The shades to the bush kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Pierluigi Lavagnino (1933-1999)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 5 kleuren.

Afm: 23.5 × 30 cm
Jaar: ?
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Pierluigi Lavagnino (1933-1999)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
145 verkochte items
23.5 cm
30 cm
Starttijd:08-06-2022 om 10:34
Eindtijd:19-06-2022 om 11:45
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa