Pierre-Joseph Redoute - Rosa Gallica Purpurrea Velutina,Parva Rosier de Van Eeden
Omschrijving
Pierre-Joseph Redoute (1759-1840)
Type kunstwerk
Prenten & Uitgaves
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Gravure
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Bloemen en Planten
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
40 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst
41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd
Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Deze botanische prent is van een illustratie van Pierre-Joseph Redouté (1759-1840), een van de meest beroemde botanische kunstenaars uit de geschiedenis. Redouté werd geroemd om zijn nauwkeurige en elegante bloemenillustraties en werkte als hofschilder voor Marie Antoinette en later voor keizerin Joséphine Bonaparte. Zijn meesterwerk Les Roses (1824-1826) bevatte enkele van de mooiste rozenillustraties ooit gemaakt.
Dit exemplaar is een 20e-eeuwse heruitgave, gedrukt door Imprimerie de Rémond, een Franse drukkerij die gespecialiseerd was in hoogwaardige reproducties van klassieke kunstwerken. De prent is uitgevoerd op glad papier en is een gedetailleerde en stijlvolle reproductie van het originele werk.
Goed
Goede papier is vergeeld en heeftonder in de lijst vocht kringen .
Glas is helaas kapot
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Herwijnen, Nederland
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80