Peter Wilhelm Millenaar (1887-1978)
Kleef 1887 - Den Haag 1978
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 37 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |