JCTreffers
  3. Ervaren verkoper
  5. JCTreffers

JCTreffers

Lid sinds 2026 / Herwijnen, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Peter Wilhelm Millenaar - Kleef 1887 - Den Haag 1978 kopen? Bied vanaf 80!
Peter Wilhelm Millenaar (1887-1978) Nederlands Kleef 1887 - Den Haag 1978
Afmetingen 37 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 80