Pieter Hugo - Gesigneerde LP-hoes, Lagos Shake: A Tony Allen Chop Up - Ingelijst - Verkocht

Pieter Hugo - Gesigneerde LP-hoes, Lagos Shake: A Tony Allen Chop Up - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 58,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Pieter Hugo - Gesigneerde LP-hoes, Lagos Shake: A Tony Allen Chop Up - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Pieter Hugo - Gesigneerde LP-hoes, Lagos Shake: A Tony Allen Chop Up - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Pieter Hugo - Gesigneerde LP-hoes, Lagos Shake: A Tony Allen Chop Up - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43233 verkochte items
Alle items van deze verkoper (597)
  • Pieter Hugo (1976)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2008
TechniekMultimedia
Afmetingen57 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Lagos Shake: A Tony Allen Chop Up. Met een door Pieter Hugo ontworpen en gesigneerde LP-hoes.

Label: Honest Jon's Records – HJRCDDJ34

Distributed By EMI Records Ltd.

Pieter Hugo maakte de serie 'The Hyena & Other Men' in Nigeria. Pieter was in de ban van de eerste foto's van de ‘hyena-mannen’ die hij willekeurig tegenkwam. Hij ging bij hen wonen in een sloppenwijk in Abuja, het waren straatartiesten.

Literatuur: Pieter Hugo `The Hyena & Other Men`.

De LP en de hoes zijn ingelijst, dit is indien gewenst makkelijk te demonteren zonder de hoes en de LP te beschadigen.

ZZLP

Lichte gebruikssporen. Meerdere krasjes in het plexiglas.

Pieter Hugo (1976)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (315)

Lid sinds 2010
43233 verkochte items
62 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 58,65(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-04-2020 om 13:50
Eindtijd:03-05-2020 om 20:03
Biedingen (10)
origo
03 mei / 19:57
€ 51
DutchHeritageArts
03 mei / 19:55
€ 46
AlbertV2018
03 mei / 19:47
€ 41
Slim
03 mei / 19:47
€ 37
AlbertV2018
25 apr. / 12:30
€ 30
Renee
25 apr. / 12:29
€ 25
AlbertV2018
25 apr. / 12:29
€ 25
Renee
22 apr. / 07:44
€ 20
nelleke1958
22 apr. / 07:44
€ 15
nelleke1958
20 apr. / 14:11
€ 1