Pieter van Laer - (toegeschreven aan) - Ets, Italiaans landschap met aquaduct en figuren - Verkocht

Pieter van Laer - (toegeschreven aan) - Ets, Italiaans landschap met aquaduct en figuren kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Pieter van Laer - (toegeschreven aan) - Ets, Italiaans landschap met aquaduct en figuren kopen? Bied vanaf 40!Pieter van Laer - (toegeschreven aan) - Ets, Italiaans landschap met aquaduct en figuren kopen? Bied vanaf 40!Pieter van Laer - (toegeschreven aan) - Ets, Italiaans landschap met aquaduct en figuren kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43169 verkochte items
Alle items van deze verkoper (631)
  • Pieter van Laer (1599-1642)
TypeGrafiek tot 1900
Periode< 1800
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen17 cm x 23.5 cm (h x b)
Passe-partout30 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Pieter van Laer (1599-1642)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (314)

Lid sinds 2010
43169 verkochte items
35 cm
30 cm
23.5 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-03-2020 om 10:08
Eindtijd:24-03-2020 om 20:04
Herenstraat
24 mrt. / 08:37
€ 40