POEZEN SCHILDERIJ v 3 KITTEN SPELEN m VEER van ZURING - Verkocht

POEZEN SCHILDERIJ v 3 KITTEN SPELEN m VEER van ZURING kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

POEZEN SCHILDERIJ v 3 KITTEN SPELEN m VEER van ZURING kopen? Bied vanaf 1!POEZEN SCHILDERIJ v 3 KITTEN SPELEN m VEER van ZURING kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd

GESIGNEERD JH ZURING

3 KITTENS SPELEN MET VEER

OLIEVERF OP PANEEL IN DE MAAT 30 X 39 CM

GESIGNEERD ONDER

IN EE OUDE LIJST IN DE MAAT 39 X 48 CM

SCHILDERIJ IS IN GOEDE STAAT

LIJSTJE HEEFT WAT RAND SCHADE

Fraai schilderijtje

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:26-05-2015 om 19:37
Eindtijd:07-06-2015 om 20:37
Biedingen (12)
KunstkamerZuidoost
07 jun. / 17:49
€ 40
Vroempie
07 jun. / 17:49
€ 36
KunstkamerZuidoost
07 jun. / 09:32
€ 31
Vroempie
07 jun. / 09:32
€ 26
KunstkamerZuidoost
05 jun. / 21:04
€ 15
17989
31 mei / 12:24
€ 13
Welkoop
30 mei / 19:28
€ 11
17989
30 mei / 16:34
€ 9
Welkoop
27 mei / 14:39
€ 7
Indibaz
27 mei / 14:39
€ 5
Welkoop
27 mei / 14:39
€ 3
Indibaz
27 mei / 10:53
€ 1