Rudi Polder - Luministisch landschap kopen? Bied vanaf 100!
Rudi Polder (1926-2016) Nederlands Luministisch landschap
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Marie-Jose Robben - Olieverf op doek | 'J. van Goyen' | UNIEK WERK kopen? Bied vanaf 750!
Marie-Jose Robben (1959) Nederlands Olieverf op doek | 'J. van Goyen' | UNIEK WERK
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Carole CARPIER - COUNTRYSIDE V kopen? Bied vanaf 100!
Carole CARPIER (1978) Frans COUNTRYSIDE V
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Gerard Strik - Geen titel (groot) kopen? Bied vanaf 670!
Gerard Strik (1960) Nederlands Geen titel (groot)
Afmetingen 180 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 670
Direct kopen
Jeanne Hendrikse - Ardennen2 kopen? Bied vanaf 100!
Jeanne Hendrikse (1949) Nederlands Ardennen2
Techniek Acryl
Afmetingen 107 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Volle bekers kopen? Bied vanaf 175!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Volle bekers
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 165 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 175
Direct kopen
Rien Goené - Abstract kopen? Bied vanaf 995!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Abstract
Afmetingen 73 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek, Compositie met drie figuren - Zeer groot kopen? Bied vanaf 450!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Olieverf op doek, Compositie met drie figuren - Zeer groot
Afmetingen 175 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Anneke Dijkhuis - Passing By kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands Passing By
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Marco Kooiman - Acryl op doek, Buoi in piazza - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 150!
Techniek Acryl
Afmetingen 123 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Elva Polyakova - Tulips modern kopen? Bied vanaf 150!
Elva Polyakova (1970) Pools Tulips modern
Techniek Acryl
Afmetingen 35 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Elva Polyakova - Happy monster in Amsterdam kopen? Bied vanaf 20!
Elva Polyakova (1970) Pools Happy monster in Amsterdam
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Marte Roling - unknown kopen? Bied vanaf 1600!
Marte Roling (1939) Nederlands unknown
Techniek Acryl
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Jeanne Wesselius - Stilleven met vogelkop kopen? Bied vanaf 315!
Jeanne Wesselius (1931-2010) Nederlands Stilleven met vogelkop
Afmetingen 81 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 315
Direct kopen
Erik Oldenhof - ZT 947 kopen? Bied vanaf 300!
Erik Oldenhof (1951) Nederlands ZT 947
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Animist" - Acryl op linnen - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Animist" - Acryl op linnen - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 110 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 895
Direct kopen
Paul Louis van den Bergh - "Warmen" - Acryl op board - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands "Warmen" - Acryl op board - Gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 32.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Han Jansen - Olieverf op doek kopen? Bied vanaf 300!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands Olieverf op doek
Afmetingen 26.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Arie Zuidersma - Olieverf zonder titel kopen? Bied vanaf 1100!
Arie Zuidersma (1925-2014) Nederlands Olieverf zonder titel
Afmetingen 84 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Dominique Chan - Acryl op doek kopen? Bied vanaf 230!
Dominique Chan (1950) Nederlands Acryl op doek
Techniek Acryl
Afmetingen 94 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 230
Direct kopen
Rien Goené - Abstract kopen? Bied vanaf 425!
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Pieter de Bodt - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 400!
Pieter de Bodt (1916-2013) Nederlands Dorpsgezicht
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Han Jansen - olieverf op doek kopen? Bied vanaf 269!
Han Jansen (1931-1994) Nederlands olieverf op doek
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 269
Direct kopen
Luc Verschuuren - Acryl op doek, Au Choix I & III (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Luc Verschuuren (1950) Nederlands Acryl op doek, Au Choix I & III (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 200
Direct kopen
Afmetingen 42 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Afmetingen 84 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Harmen van der Tuin - Acryl / structuurverf op paneel, Zonder titel (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 100!
Techniek Acryl
Afmetingen 222 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 100
Direct kopen
Afmetingen 230 x 210 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Corneille - Ingelijste gemengde techniek: et la vie, e la vita - 1974(nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 1250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste gemengde techniek: et la vie, e la vita - 1974(nieuwe lijst!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Jan te Wierik - Ingelijste gouache - 1991(groot werk!) kopen? Bied vanaf 1199!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Ingelijste gouache - 1991(groot werk!)
Techniek Gouache
Afmetingen 88 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.199
Direct kopen
Joost Verhagen - Ouddorp Beach Sky 2 kopen? Bied vanaf 400!
Joost Verhagen (1975) Nederlands Ouddorp Beach Sky 2
Techniek Acryl
Afmetingen 43 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 58 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Jan Miechels - gesigneerde gouache kopen? Bied vanaf 100!
Jan Miechels (1916-1996) Nederlands gesigneerde gouache
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Peter Keizer - Tent met rits, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 225!
Peter Keizer (1961) Nederlands Tent met rits, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Foussa Itaya - View of Paris kopen? Bied vanaf 120!
Foussa Itaya (1919-1972) Frans Japans Uitzicht op Parijs
Afmetingen 37 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Toyin Loye - Exotische street-art, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 195!
Toyin Loye (1959) Nederlands Nigeriaans Exotische street-art, gemengde techniek op papier (netjes ingelijst, groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 79 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Maya Wildevuur - olifantje - groot werk - in een kapitale lijst - incl. hardcover boek - kopen? Bied vanaf 250!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 77 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Reinier Lucassen - INIET kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands INIET
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 52
Direct kopen
Krin Rinsema - in afwachting kopen? Bied vanaf 195!
Krin Rinsema (1947) Nederlands in afwachting
Techniek Ets
Afmetingen 58 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Piet Dieleman - Drieluik I + II + III kopen? Bied vanaf 175!
Piet Dieleman (1956) Nederlands Drieluik I + II + III
Afmetingen 93 x 189 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - zonder titel I uitgebracht in 1960 door prent 190 kopen? Bied vanaf 225!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands zonder titel I uitgebracht in 1960 door prent 190
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Klaas Gubbels - (T) uiteinde kopen? Bied vanaf 345!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands (T) uiteinde
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 345
Direct kopen
Niet of onleesbaar gesigneerd - Flying Fish kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Flying Fish
Afmetingen 42 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jos van den Berg - Westerschelde, ets kopen? Bied vanaf 40!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Westerschelde, ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Ulay - C print(incl 3 boeken): Chinese man die een foto neemt - '98-2000 kopen? Bied vanaf 299!
Ulay (1943-2020) Duits Nederlands C print(incl 3 boeken): Chinese man die een foto neemt - '98-2000
Techniek C-Print
Afmetingen 24 x 16.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Monica van Dael - Bronzen beeld: 'Zwevend naakt' kopen? Bied vanaf 420!
Monica van Dael (1943) Nederlands Bronzen beeld: 'Zwevend naakt'
Techniek Brons
Afmetingen 21 x 23 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 4020 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 420
Direct kopen
Cor de Jong - France kopen? Bied vanaf 54!
Cor de Jong (1950) Nederlands France
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 54
Direct kopen
Jos Gielen - “ Innige Liefde “ XL versie kopen? Bied vanaf 219!
Jos Gielen (1952) Nederlands “ Innige Liefde “ XL versie
Techniek Brons
Afmetingen 42 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 219
Direct kopen