Porseleinen "koffiebekertjes" door Rob Brandt - Verkocht

Verkoopprijs: € 35,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43930 verkochte items
Alle items van deze verkoper (461)
  • Rob Brandt (1946)
TypeGlas / Keramiek
In opdracht geveild:

Een prachtig stukje Nederlands Design. 3 bekertjes met schotels van Rob Brandt. Deze "koffiebekertjes"zijn van porselein. Hij maakt ze ook in het wit en die zijn ook in prodcutie genomen. Deze gekleurde bekertjes zijn veel zeldzamer en handmade. Gemerkt aan de onderkant.
Nu zeer voordelig ingezet.

In perfecte staat!

Rob Brandt (1946)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (319)

Lid sinds 2010
43930 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:06-08-2010 om 16:50
Eindtijd:20-08-2010 om 16:50
237
08 aug. / 15:18
€ 35