Rob Brandt - Porseleinen "koffiebekertjes" door Rob Brandt - Verkocht

Glas / Keramiek

  • Rob Brandt (1946)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
In opdracht geveild:

Een prachtig stukje Nederlands Design. 3 bekertjes met schotels van Rob Brandt. Deze "koffiebekertjes"zijn van porselein. Hij maakt ze ook in het wit en die zijn ook in prodcutie genomen. Deze gekleurde bekertjes zijn veel zeldzamer en handmade. Gemerkt aan de onderkant.
Nu zeer voordelig ingezet.

In perfecte staat!

Rob Brandt (1946)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52205 verkochte items

Starttijd6-8-2010 om 16:50
Eindtijd20-8-2010 om 16:50
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken