Andere items van Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008)
Omschrijving
Porzellanfabrik W. Goebel (1871-2008)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Jaartal
1956
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
6 x 10 cm (h x b)
Gemerkt
Gemerkt/Merksticker
Genummerd CW 45 1956 Stempel Goebel
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aartselaar, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 7,60
Naar Nederland
€ 15,20
€ 15,20
Europese Unie
€ 18,50