Prachtig religieus zilveren collier met hanger uit Parijs.
De totale lengte van het collier is 82,5 cm lang en weegt 35,97 gram.
Het collier is gemerkt met 925.
Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.
Goed
Het collier is in uitstekende staat.
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 40,00