Prachtig Lange Zilveren (925) Collier met Hanger - Verkocht

Prachtig Lange Zilveren (925) Collier met Hanger kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Prachtig Lange Zilveren (925) Collier met Hanger kopen? Bied vanaf 65!Prachtig Lange Zilveren (925) Collier met Hanger kopen? Bied vanaf 65!Prachtig Lange Zilveren (925) Collier met Hanger kopen? Bied vanaf 65!Prachtig Lange Zilveren (925) Collier met Hanger kopen? Bied vanaf 65!Prachtig Lange Zilveren (925) Collier met Hanger kopen? Bied vanaf 65!Prachtig Lange Zilveren (925) Collier met Hanger kopen? Bied vanaf 65!Prachtig Lange Zilveren (925) Collier met Hanger kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  IGS_Art
FA. (1)

Lid sinds 2021
70 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
OnderwerpKetting
Afmetingen82.5 cm x 7 cm (h x b)
Gewicht35.97 gram
GemerktBuitenlands keur
Prachtig religieus zilveren collier met hanger uit Parijs.

De totale lengte van het collier is 82,5 cm lang en weegt 35,97 gram.

Het collier is gemerkt met 925.
Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

Het collier is in uitstekende staat.

Sieraden

Alle sieraden(271)
Geplaatst door  IGS_Art
FA. (1)

Lid sinds 2021
70 verkochte items
7 cm
82.5 cm
Dit item is verkocht voor 109,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2022 om 08:39
Eindtijd:25-06-2022 om 16:22
Biedingen (5)
gaudiumetspes
25 jun. / 15:56
€ 95
MRan
25 jun. / 15:56
€ 85
gaudiumetspes
25 jun. / 15:56
€ 85
MRan
25 jun. / 14:08
€ 75
gaudiumetspes
23 jun. / 18:24
€ 65