Prachtig Zilveren 925 Collier met Hanger 45 cm - Verkocht

Prachtig Zilveren 925 Collier met Hanger 45 cm kopen? Bied vanaf 35!
Prachtig Zilveren 925 Collier met Hanger 45 cm kopen? Bied vanaf 35!Prachtig Zilveren 925 Collier met Hanger 45 cm kopen? Bied vanaf 35!Prachtig Zilveren 925 Collier met Hanger 45 cm kopen? Bied vanaf 35!Prachtig Zilveren 925 Collier met Hanger 45 cm kopen? Bied vanaf 35!Prachtig Zilveren 925 Collier met Hanger 45 cm kopen? Bied vanaf 35!Prachtig Zilveren 925 Collier met Hanger 45 cm kopen? Bied vanaf 35!
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekZilver
OnderwerpKetting
Afmetingen45 cm x 5.5 cm (h x b)
Gewicht8.86 gram
GemerktNederlands keur
Prachtig Zilveren 925 Collier met Hanger.

De hanger bevat een paars steentje.

Het is een mooie ronde ketting met een lengte van 45 cm.

Het gewicht is 8,86 gram.

De conditie is goed.

Sieraden

Alle sieraden (134)
Geplaatst door  IGS_89
FA. (2)

Lid sinds 2021
86 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
5.5 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-08-2022 om 20:29
Eindtijd:01-09-2022 om 21:04
willyams
01 sep. / 14:05
€ 35