Prachtige gouache van René Smeets. Het werk is linksonder gesigneerd en gedateerd 1931.
Het betreft een vroeg werk van deze veelzijdige kunstenaar, die van 1926 - 1929 aan de Rijksacademie in Amsterdam studeerde. Smeets was leerling van Charles Eyck en Matthieu Wiegman, wiens invloed ook in deze gouache goed is terug te zien. Naast schilderen heeft Smeets zich ook toegelegd op het vervaardigen van glas-en-lood, meubels, keramiek en wandschilderingen. Hij was tevens directeur van de academie voor industriele vormgeving in Eindhoven.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Warmond, Nederland
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 17,50