Rick Theunissen - Landschap boerderij

Rick Theunissen - Landschap boerderij kopen? Bied vanaf 50!
Rick Theunissen - Landschap boerderij kopen? Bied vanaf 50!Rick Theunissen - Landschap boerderij kopen? Bied vanaf 50!
  • Rick Theunissen (1928)
Type kunstwerkSchilderij
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst45 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Rick Theunissen Landschap
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Helmond, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Rick Theunissen (1928)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Raymondsarkol
Lid sinds 2024
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
50.5 cm
45 cm
30 cm
23 cm