Rob Scholte - Golden Horizon (schitterend ingelijst) - Verkocht

Rob Scholte - Golden Horizon (schitterend ingelijst) kopen? Bied vanaf 135!
Prenten & Uitgaves

  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Varia
Afmetingen 72 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Golden Horizon
Specificaties:
  • Kunstenaar:Rob Scholte
  • Afmeting:39 x 39
  • Maat lijst:53 x 72
  • Handgesigneerd:Ja, in druk rechtsonder
  • Lijst:Zwarte lijst met zwarte passepartout
  • Uniek object.
    Logo serie Golden Horizon op doek
    Materiaal zoals schoonmaakdoek

    Vouw in het midden, hoort zo, niet storend

  • GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,95

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  colourfulartlimburg
939 verkochte items
Alle items (84)
53 cm
72 cm