Robert Picault - Visschotel

Robert Picault - Visschotel kopen? Bied vanaf 150!
  • Robert Picault (1919-2000)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1900
Stijl Art Deco
Afmetingen 5 x 21 x 4.8 cm (h x b x d)
Gewicht 1200 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Visschotel

Vaullaires
Gesigneerd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roeselare, België
Binnen België € 5,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Robert Picault (1919-2000)

Frans Frans Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  Elatje
Lid sinds 2022
0 verkochte items
21
5
4.8