Ronnie Meerts - Litho

Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!Ronnie Meerts - Litho kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Ronnie Meerts (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen29 cm x 42 cm (h x b)
Passe-partout44 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Ronnie Meerts. Nummer: EA. Afmetingen blad incl passepartout: H44 x b56 cm. Afmetingen voorstelling: H29 x b42 cm. Op de achterkant staat ook nog een litho(ongesigneerd). Het werk is linksonder gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Op de randen om het werk heen zit wat verkleuring en in de hoeken een stukje eraf/vouw. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.

Ronnie Meerts (1920-2005)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (28)

870 verkochte items
56 cm
44 cm
42 cm
29 cm
Sluit over 3d 20u 19m 46s
Openingsbod€ 45
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
Starttijd:08-08-2022 om 23:00
Eindtijd:17-08-2022 om 19:13