Roomstel van SUSON HUBRECHT =gesigneerd - in prachtige staat - Verkocht

Roomstel van SUSON HUBRECHT =gesigneerd - in prachtige staat  kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Roomstel van SUSON HUBRECHT =gesigneerd - in prachtige staat  kopen? Bied vanaf 10!Roomstel van SUSON HUBRECHT =gesigneerd - in prachtige staat  kopen? Bied vanaf 10!Roomstel van SUSON HUBRECHT =gesigneerd - in prachtige staat  kopen? Bied vanaf 10!Roomstel van SUSON HUBRECHT =gesigneerd - in prachtige staat  kopen? Bied vanaf 10!Roomstel van SUSON HUBRECHT =gesigneerd - in prachtige staat  kopen? Bied vanaf 10!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Roomstel van SUSON HUBRECHT =gesigneerd - in prachtige staat

Het betreft een zeer mooi drie delig roomstel dat in prachtige staat verkeert.

Suson Hubrecht - van Hoogstraten is geboren op 26 oktober 1924 te Buitenzorg, Indonesië. In 1953 is zij begonnen met pottenbakken. In circa 1955 - 1956 heeft zij glazuurlessen van Emmy van Deventer. Verder is zij als pottenbakster autodidacte. Vanaf 1955 is zij werkzaam in haar eigen atelier (Utrecht, Amsterdam, Maarn, Oosterbeek en Brummen). Naast potterie maakt zij ook sculpturaal werk, zoals bijvoorbeeld haar 'vogelhuisjes'.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:02-08-2015 om 19:45
Eindtijd:07-08-2015 om 19:45
SoCeMeO
07 aug. / 15:13
€ 10