tien
  5. tien

tien

Lid sinds 2014 / tilburg, Nederland

3 aangeboden items / 903 verkochte items

Brons (Onbekend) - Prachtig gesigneerd beeld van 3 personen " VRIENDSCHAP " kopen? Bied vanaf 20!
Brons Prachtig gesigneerd beeld van 3 personen " VRIENDSCHAP "
TechniekBrons
Afmetingen12 x 9 x 9 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Pieter Lessing - Modern groot kleurrijk doek = gesigneerd - met certificaat. kopen? Bied vanaf 195!
Pieter Lessing (1957) Zuid-Afrikaans Modern groot kleurrijk doek = gesigneerd - met certificaat.
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 195
Brons (Onbekend) - Prachtig beeld " Vrienschap" kopen? Bied vanaf 20!
Brons Prachtig beeld " Vrienschap"
TechniekBrons
Afmetingen11.5 x 10 x 5.5 cm (h x b x d)
€ 20