Royal Boch - Marc Pairon zes kop-en-schotels en suikerpot "Zeosen" - Verkocht

Royal Boch - Marc Pairon zes kop-en-schotels en suikerpot "Zeosen" kopen? Bied vanaf 28!

Verkoopprijs: € 28,00

Royal Boch - Marc Pairon zes kop-en-schotels en suikerpot "Zeosen" kopen? Bied vanaf 28!Royal Boch - Marc Pairon zes kop-en-schotels en suikerpot "Zeosen" kopen? Bied vanaf 28!Royal Boch - Marc Pairon zes kop-en-schotels en suikerpot "Zeosen" kopen? Bied vanaf 28!Royal Boch - Marc Pairon zes kop-en-schotels en suikerpot "Zeosen" kopen? Bied vanaf 28!

Geplaatst door  aartdejongjunior
FA. (7)

429 verkochte items
  • Royal Boch (2009)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen9 cm x 6.5 cm x 6.5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
De taps toelopende ivoorkleurige kop-en-schotels en suikerpot zijn door Marc Pairon ontworpen met een knipoogje naar de art-Deco-periode. De kopjes zijn stapelbaar.De kopjes meten 9 x 6,5 cm , de schoteltjes 10,5 x 10,5 cm.Het suikerpotje heeft geen deksel en meet 9,5 x 7,5 x 5,5 cm.Op de onderzijde staan de letters MPA (Marc Pairon).

Dit item is verkocht voor 28,00
Starttijd:01-01-2019 om 12:29
Eindtijd:13-01-2019 om 20:48
Aadgreat
09 jan. / 20:42
€ 28