Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd - Verkocht

Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Royal Goedewaagen - Design schaal door Raphael Hermans,, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Royal Goedewaagen (1779-1983)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen7 cm x 39.5 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
Prachtige keramiek schaal
Royal Goedewaagen
Design Raphaël Hermans
Doorsnee 39,5 cm
Hoogte 7 cm
Conditie goed
Kleur is mooier reseda groen dan de foto
Wordt aangetekend verzonden
Dit item valt onder de margeregeling

Royal Goedewaagen (1779-1983)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
39.5 cm
7 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-07-2022 om 22:52
Eindtijd:10-07-2022 om 21:50
Biedingen (5)
Muiterwa
07 jul. / 14:46
€ 10
Drsg
07 jul. / 14:46
€ 10
Muiterwa
07 jul. / 14:45
€ 5
Drsg
07 jul. / 14:45
€ 3
Muiterwa
06 jul. / 19:45
€ 1