RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made - Verkocht

RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 125!
Sieraden

RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 125!RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 125!RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 125!RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 125!RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 125!RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 125!RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 125!RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 125!RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 125!RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 125!RSW - Chronograph dames horloge - Gold plated- Swiss made kopen? Bied vanaf 125!
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekGemengd (Edel)
StijlMerksieraden
OnderwerpHorloge
Afmetingen0.93 x 3.5 cm (h x b)
Gewicht0 gram
GemerktBuitenlands keur
Nieuw ongedragen, Swiss Made RSW Chromograph Quartz dames horloge

In de "Lady"-versie heeft het sieraden-horloge dat draait in recordtijd de harten van vrouwen veroverd! Nu meer beschikbaar en geavanceerder dan ooit, streeft Princess LIBERTY een vastberaden doel na: steeds opnieuw aanspreken en aantrekken! Met deze creatieve lijn wordt de buitengewone ambiguïteit van het juweel-horlogeobject versterkt door de prachtige edelsteenzetting en subtiele afgeschuinde effecten. De prachtig gevormde langwerpige stalen kast omlijst een sierlijke wijzerplaat die wordt beschermd door een subtiel gefacetteerd saffierglas, dat een sierlijke wijzerplaat beschermt - samen een fascinerend geheel vormend dat vrij rond zijn as draait.

Kenmerken
Model: 9045.P.SS0.3.00
Wijzerplaat: Blauw. Vergulde wijzers en gouden indexen. Vierkante wijzerplaat.
Afmeting kast: 35 x 43 mm. 9,3 mm hoog.
Materiaal kast: Verguld en zilverkleurig roestvrij staal.
Kristal: saffierkristal
Uurwerk: Zwitsers kwarts
Band: Vergulde en zilverkleurige (edel)stalen metalen band met vlindersluiting.
Breedte lug: 20mm
WR: 30 m (3ATM / 100 ft.)
Functies: Chronograaf horloge. Center uren, minuten en stop-seconden. Seconden op 6 uur, 30 minuten teller op 10 uur en 10 uur teller op 2 uur. Datum om 4 uur.
Horlogedoos: Originele RSW luxe doos.

Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 40,00

Sieraden

Alle sieraden (338)

Geplaatst door  IGS-Watch-and-Art
Lid sinds 2021
102 verkochte items
3.5 cm
0.93 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGendringen,  Nederland
Starttijd10-12-2022 om 18:25
Eindtijd15-12-2022 om 20:21
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken