Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren

Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!
Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!Sam Blaaser - Straatgezicht met toren en figuren kopen? Bied vanaf 100!
  • Sam Blaaser (1901-1971)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1937
TechniekPastel/Krijt
DragerKarton
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst37 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Sam (Salomon) Blaaser (1901-1971) was een Amsterdamse karikaturist, tekenaar en kunstschilder. Blaaser staat bekend om zijn portretten en stadsgezichten. Van de kunstenaar zijn met name voorstellingen van zijn geboortestad Amsterdam overgeleverd. Verder is bekend dat Blaaser de straten van Den Haag heeft vastgelegd en dat hij eind jaren vijftig voor enkele jaren woonde en werkte in Parijs. Het huidige fraaie straatgezichtje is neergezet met heldere frisse kleuren in krijt. Eerlijkheid gebied te zeggen dat de geografische locatie is mij tot op heden nog onbekend is.  Het is gesigneerd en gedateerd ‘S. Blaaser ‘37’. De voorstelling is netjes ingelijst achter glas en klaar om op te hangen aan de muur.
Het werk is onderhevig aan lichtelijk krijtverlies, met name in de lucht. Echter doet dit weinig afbreuk aan de helderheid van de voorstelling.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Sam Blaaser (1901-1971)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  deZichtbaereWerelt
Lid sinds 2022
14 verkochte items
32 cm
37 cm
29 cm
34 cm
Starttijd13-5-2023 om 14:11
Eindtijd23-5-2023 om 22:36
Openingsbod € 100
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland