Sam (Salomon) Blaaser (1901-1971) was een Amsterdamse karikaturist, tekenaar en kunstschilder. Blaaser staat bekend om zijn portretten en stadsgezichten. Van de kunstenaar zijn met name voorstellingen van zijn geboortestad Amsterdam overgeleverd. Verder is bekend dat Blaaser de straten van Den Haag heeft vastgelegd en dat hij eind jaren vijftig voor enkele jaren woonde en werkte in Parijs. Het huidige fraaie straatgezichtje is neergezet met heldere frisse kleuren in krijt. Eerlijkheid gebied te zeggen dat de geografische locatie is mij tot op heden nog onbekend is. Het is gesigneerd en gedateerd ‘S. Blaaser ‘37’. De voorstelling is netjes ingelijst achter glas en klaar om op te hangen aan de muur.
Goed
Het werk is onderhevig aan lichtelijk krijtverlies, met name in de lucht. Echter doet dit weinig afbreuk aan de helderheid van de voorstelling.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50