Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer"

Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 380!
Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 380!Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 380!Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 380!Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 380!Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 380!Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 380!Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 380!Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 380!Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 380!
  • Sebastiao Rodrigues (1954)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen120 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Zeer groot en kleurig gemengde techniek (oa acrylverf en kleurpigmenten) op doek schilderij, in 2001 geschilderd door de Braziliaanse kunstenaar Sebastiaô SR Rodriques (1954-) en getiteld "Preludio do Amanhecer".  Intrigerende abstracte voorstelling, door de kunstenaar in verschillende technieken op het doek aangebracht. Het schilderij is linksonder voluit gesigneerd en verkeert in zeer goede conditie.

LET OP!! IVM HET GROTE FORMAAT VAN DIT SCHILDERIJ IS OPHALEN BIJ ARTPOINT IN PURMEREND DE ENIGE OPTIE!!

Sebastião SR Rodrigues (Portugal) is een kunstenaar. Vanaf zijn achtste jaar moest Sebastião hard werken, zonder vader of geld voor school. Maar naast zijn aangeboren doorzettingsvermogen, bleek Sebastião een natuurtalent in het tekenen te zijn. Hij liet een keer een tekening zien aan een leraar, die hem vertelde dat hij later schilder moest worden. Hoewel anderen geen gevoel hadden voor zijn keuze van schilder of tekenaar, hield dat Sebastião niet tegen om zijn eigen weg te volgen.
Hij maakt al tientallen jaren kunst, onder zijn artiestennaam SR Rodrigues, en exposeerde in galeries in de Verenigde Staten, Japan, Europa en Brazilië. SR Rodrigues woont en werkt zowel in Portugal als in Brazilië. Op het moment dat SR Rodrigues begon te schilderen, ontdekte hij zijn echte ziel. Hij is een cartograaf van zichzelf. In zijn schilderijen gebruikt hij prachtige aardse kleuren, in combinatie met verschillende geometrische vormen, zoals cirkels en rechthoeken.
SR Rodrigues is altijd erg toegewijd aan zijn zoektocht naar de juiste structuur, de perfecte balans en de mooiste compositie. "Ik wil een emotie overbrengen door middel van abstractie en interactie met de toeschouwer. Mijn werk heeft een sterke ziel en ik wil een "wow-gevoel" creëren bij de toeschouwer, zegt de gepassioneerde kunstenaar die een bijna verslavende relatie heeft met zijn werk. De positieve houding, heeft een inspirerende kracht op hem. "Zonder optimisme kan ik niets nieuws creëren."

Openingsbod € 380
ObjectlocatiePurmerend,  Nederland
Starttijd27-4-2024 om 19:39
Eindtijd5-5-2024 om 22:53