Artpointamsterdam
  5. Artpointamsterdam

Artpointamsterdam

Lid sinds 2013 / Purmerend, Nederland

99 aangeboden items / 4004 verkochte items

Horst Mundschitz - Grote jaren 70 erotische silkscreen "moondance" gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Grote jaren 70 erotische silkscreen "moondance" gesigneerd
Afmetingen 68 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Rogier Willems - Groot realistisch olieverf "zelfportret met sigaret" -1994 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Rogier Willems (1969) Nederlands Groot realistisch olieverf "zelfportret met sigaret" -1994 - gesigneerd
Afmetingen 105 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Paul Citroen - Grote jaren 70 monochrome lithografie - portret - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Paul Citroen (1896-1983) Duits Nederlands Grote jaren 70 monochrome lithografie - portret - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 50
Horst Mundschitz - Grote jaren 70 erotische silkscreen "women in love" gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Horst Mundschitz (1945-1989) Oostenrijks Grote jaren 70 erotische silkscreen "women in love" gesigneerd
Afmetingen 68 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Willem Gerrit van de Hulst - Sfeervol impressionistisch olieverf schilderij "moeder en kind aan het strand" kopen? Bied vanaf 275!
Willem Gerrit van de Hulst (1917-2006) Nederlands Sfeervol impressionistisch olieverf schilderij "moeder en kind aan het strand"
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Will Sohl - 1925 - expressionist. Aquarell auf blatt - portraet - signiert kopen? Bied vanaf 60!
Will Sohl (1906-1969) 1925 - expressionistisch. Waterverf op vel - portret - gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Bob Bonies - gesigneerde Zeefdruk in samenwerking met Frans Molenaar - 1989 kopen? Bied vanaf 50!
Bob Bonies (1937) Nederlands gesigneerde Zeefdruk in samenwerking met Frans Molenaar - 1989
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Luis Filcer - Grote Unica -Artist Proof- Lithografie - "Kardynal" - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Grote Unica -Artist Proof- Lithografie - "Kardynal" - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Sam Samore - Set van 6 offset foto prints "White Dahlia" - Galerie Rodolphe Janssen Brussel kopen? Bied vanaf 170!
Sam Samore (1953) Amerikaans Set van 6 offset foto prints "White Dahlia" - Galerie Rodolphe Janssen Brussel
Techniek C-Print
Afmetingen 15 x 20.4 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 170
Felix Bracquemond - originele 19e eeuwse ETS op papier "des oiseaux aquatiques" gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Felix Bracquemond (1833-1914) Frans originele 19e eeuwse ETS op papier "des oiseaux aquatiques" gesigneerd
Techniek Droge Naald
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Adrianus Miolee - Fraaie houtskool tekening "naakt" verso "zittende oude heer" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Adrianus Miolee (1879-1961) Nederlands Fraaie houtskool tekening "naakt" verso "zittende oude heer" gesigneerd
Techniek Houtskool
Afmetingen 46 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Opland - politiek tekenaar - grote gemengde techniek/collage "dorst naar kennis" kopen? Bied vanaf 30!
Opland (1928-2001) Nederlands politiek tekenaar - grote gemengde techniek/collage "dorst naar kennis"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Han Mes - Verstild olieverf op paneel "kerkje in landschap" mooi ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
Han Mes (1936) Nederlands Verstild olieverf op paneel "kerkje in landschap" mooi ingelijst - gesigneerd
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Henry Schouten - Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf "Jachthond en pups"" gesigneer kopen? Bied vanaf 300!
Henry Schouten (1857-1927) Belgisch Nederlands Fraai realistisch geschilderd 19e eeuws olieverf "Jachthond en pups"" gesigneer
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Kees Salentijn - Grote expressionist. H(ors) C(ommerce) Litho "figuren" potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Grote expressionist. H(ors) C(ommerce) Litho "figuren" potlood gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Herman Berserik - Fraaie "brush" ets | 1960 | meisje met pop | zeer kleine oplage (15) potloodges. kopen? Bied vanaf 80!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Fraaie "brush" ets | 1960 | meisje met pop | zeer kleine oplage (15) potloodges.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30.3 x 41.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Ria Erckens - Kleurrijke abstracte compositie, acrylverf op doek (zeer groot, mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!
Ria Erckens (1947) Kleurrijke abstracte compositie, acrylverf op doek (zeer groot, mooi ingelijst)
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Paul van Eeden - Knap geschilderd olieverf op doek - 1942 - schilders stilleven - GROOT! kopen? Bied vanaf 90!
Paul van Eeden (1907-1996) Nederlands Knap geschilderd olieverf op doek - 1942 - schilders stilleven - GROOT!
Afmetingen 85 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Jeanne Bieruma Oosting - Grote monochrome Litho "Hoogeschoolnummer" 1948 - potloodgesign- oplage 12! kopen? Bied vanaf 168!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Grote monochrome Litho "Hoogeschoolnummer" 1948 - potloodgesign- oplage 12!
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 168
Albert Bitran - 1964 - handgekleurde Lithografie "les Chevalets" - zeer kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 80!
Albert Bitran (1929-2018) Frans 1964 - handgekleurde Lithografie "les Chevalets" - zeer kleine oplage (15)
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Har Sanders - Fraaie verstilde aquarel op papier "stedelijk landschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Har Sanders (1929-2010) Nederlands Fraaie verstilde aquarel op papier "stedelijk landschap" gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Jean Pierre Voogt - Galerie de Vlieger the 3rd - Groot street art Acrylverf "zonder titel" kopen? Bied vanaf 75!
Jean Pierre Voogt (1970) Nederlands Galerie de Vlieger the 3rd - Groot street art Acrylverf "zonder titel"
Techniek Acryl
Afmetingen 150 x 75 cm (h x b)
€ 75
Jelle Troelstra - 2 grote houtskool tekeningen "Amsterdam boten in de gracht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Jelle Troelstra (1891-1979) Nederlands 2 grote houtskool tekeningen "Amsterdam boten in de gracht" gesigneerd
Techniek Houtskool
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Arnold Bernard Neujean - ca. 1930 - gesigneerde Aquarel op papier "Middelburg molenwater" kopen? Bied vanaf 40!
Arnold Bernard Neujean (1887-1959) Nederlands ca. 1930 - gesigneerde Aquarel op papier "Middelburg molenwater"
Techniek Aquarel
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 40
Opland - politiek tekenaar - grote gemengde techniek/collage "dorst naar kennis" kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Peter Diem - Grote erotische lithografie "Naakt full frontal" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Peter Diem (1945) Nederlands Grote erotische lithografie "Naakt full frontal" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Rob Loos - Groot olieverf op board schilderij "bergachtig landschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Rob Loos (1947) Nederlands Groot olieverf op board schilderij "bergachtig landschap" gesigneerd
Afmetingen 62 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Aristide Maillol - 1930 - originele houtsnede op papier - 4 studies - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Aristide Maillol (1861-1944) Frans 1930 - originele houtsnede op papier - 4 studies - potloodgesigneerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Peter Diem - Expliciet erotische lithografie "self service" potloodgesigneerd - oplage 180 kopen? Bied vanaf 40!
Peter Diem (1945) Nederlands Expliciet erotische lithografie "self service" potloodgesigneerd - oplage 180
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Theo Dobbelman - Grote jaren 50 erotische Aquarel "Bilitis / meisjes aan het strand" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Theo Dobbelman (1906-1984) Nederlands Grote jaren 50 erotische Aquarel "Bilitis / meisjes aan het strand" - gesigneerd
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Pieter Wagemans - omstreeks 1920 - olieverf op doek "Zonnig Leiden met Marekerk" gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Pieter Wagemans (1879-1955) Nederlands omstreeks 1920 - olieverf op doek "Zonnig Leiden met Marekerk" gesigneerd
Afmetingen 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Jules Chapon - mooie in 1953 geschilderde gemengde techniek "Haarlem straathoek" gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Jules Chapon (1914-2007) Nederlands mooie in 1953 geschilderde gemengde techniek "Haarlem straathoek" gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Jörg Remé - Grote karakteristieke kleuren Lithografie - 1981 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Grote karakteristieke kleuren Lithografie - 1981 - potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Willem van de Walle - ca. 1950 - 2 inkttekeningen "poezen en schildpad" en "kraaien" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Willem van de Walle (1906-1995) Nederlands ca. 1950 - 2 inkttekeningen "poezen en schildpad" en "kraaien" - gesigneerd
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 16 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Bas van der Poll - GROTE iconografische ETS "constructed man" kleine oplage - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 60!
Bas van der Poll (1947) Nederlands GROTE iconografische ETS "constructed man" kleine oplage - fraai ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 120 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Geurt van Dijk - Gemengde techniek op papier "ontmoeting" in passe partout gesigneerd kopen? Bied vanaf 70!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands Gemengde techniek op papier "ontmoeting" in passe partout gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Jean Pierre Voogt - 2004- Galerie de Vlieger the 3rd - street art - acrylverf "raceauto" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Jean Pierre Voogt (1970) Nederlands 2004- Galerie de Vlieger the 3rd - street art - acrylverf "raceauto" gesigneerd
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 50
Jelle Hoogstra - Grote expressionistische 1987 OLIEVERF op papier "in de storm" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Jelle Hoogstra (1924-2003) Nederlands Grote expressionistische 1987 OLIEVERF op papier "in de storm" gesigneerd
Techniek Gouache
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jan Sierhuis - Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Grote Litho - zeer kleine oplage (40) - abstracte compositie - netjes ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jörg Remé - Originele 1973 kleuren Lithografie "ice cream man" - oplage 190 - ZGAN kopen? Bied vanaf 30!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Originele 1973 kleuren Lithografie "ice cream man" - oplage 190 - ZGAN
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Klaus Jürgen Fischer - Kunstakademie Düsseldorf - "Gruppe SYN" - 1963 Litho - Komposition - signiert kopen? Bied vanaf 26!
Klaus Jürgen Fischer (1930) Duits Kunstakademie Düsseldorf - "Gruppe SYN" - 1963 Litho - Komposition - signiert
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 26
Hans Kanters - Mooie oostindische inkt tekening "bergachtig landschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Hans Kanters (1947) Nederlands Mooie oostindische inkt tekening "bergachtig landschap" gesigneerd
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 20 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 65
Kees Terlouw - Groot olieverf op doek schilderij "koeien in duinlandschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!
Kees Terlouw (1890-1948) Nederlands Groot olieverf op doek schilderij "koeien in duinlandschap" gesigneerd
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Nico Schrier - Omstreeks 1930 gemaakte Houtskool tekening "Familie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Nico Schrier (1900-1989) Nederlands Omstreeks 1930 gemaakte Houtskool tekening "Familie" gesigneerd
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
John van 't Slot - Grote gemengde techniek (kleurpotlood opgehoogd met wit) "man en hond" ges. kopen? Bied vanaf 80!
John van 't Slot (1949) Nederlands Grote gemengde techniek (kleurpotlood opgehoogd met wit) "man en hond" ges.
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Wim Motz - Grote 1959 bi-chrome abstracte lithografie - E.A. exemplaar - gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Grote 1959 bi-chrome abstracte lithografie - E.A. exemplaar - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 69.5 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Johan Buning - Intrigerende autodidact - olieverf - portret van carel Rijken - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
Johan Buning (1893-1963) Nederlands Intrigerende autodidact - olieverf - portret van carel Rijken - gesigneerd
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Hans Gerritsen - Originele zwart-wit foto "introdans Gilles" (choreo hans Wiggers) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Hans Gerritsen Nederlands Originele zwart-wit foto "introdans Gilles" (choreo hans Wiggers) - gesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Nic Jonk - Grote expressionistische zeefdruk - Amante - oplage 250 - fraai ingelijst - ges. kopen? Bied vanaf 110!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Grote expressionistische zeefdruk - Amante - oplage 250 - fraai ingelijst - ges.
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Anneke Peereboom - Grote handgekleurde zeefdruk "luce del Giorno" - oplage 100 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Anneke Peereboom (1950) Nederlands Grote handgekleurde zeefdruk "luce del Giorno" - oplage 100 - gesigneerd
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45