Artpointamsterdam
  5. Artpointamsterdam

Artpointamsterdam

Lid sinds 2013 / Purmerend, Nederland

/ 3862 verkochte items

Enrique Marin Munoz - gemengde techniek (o.a. collage) "el voyeur" gesigneerd - met catalogi - kopen? Bied vanaf 150!
Enrique Marin Munoz (1935-1992) Spaans gemengde techniek (o.a. collage) "el voyeur" gesigneerd - met catalogi -
TechniekCollage
Afmetingen38 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Paul Husner - 2006 - aquarel op papier "Vuurdans" met opdracht - mooi ingelijst - gesigneerd kopen? Bied vanaf 90!
Paul Husner (1942) Nederlands Zwitsers Duits 2006 - aquarel op papier "Vuurdans" met opdracht - mooi ingelijst - gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 90
1 bieding
Pieter Holstein - Grote handgekleurde Ets - Falsch / Richtig - kleine oplage (16/40) gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Holstein (1934) Nederlands Grote handgekleurde Ets - Falsch / Richtig - kleine oplage (16/40) gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Paul Beckers - Fraaie gemengde techniek op karton "Gletsjer landschap" gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Paul Beckers (1954) Nederlands Fraaie gemengde techniek op karton "Gletsjer landschap" gesigneerd
Afmetingen22 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 80
Liesbeth Rahder - Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst kopen? Bied vanaf 55!
Liesbeth Rahder (1955) Nederlands Fraaie - zeer kleine oplage - Reliëf zeefdruk "boek en beeld" - prof. ingelijst
Afmetingen70 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Jan Kuiper - Grote surrealistische monochrome Lithografie - oplage 65 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Jan Kuiper (1928-2017) Nederlands Grote surrealistische monochrome Lithografie - oplage 65 - potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Robert Terwindt - Grote monochrome Ets "naakte vrouw op het strand" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Robert Terwindt (1940) Nederlands Grote monochrome Ets "naakte vrouw op het strand" potloodgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen51 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Karel Safar - ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Karel Safar (1938) Nederlands ca. 1960 - Ets en Aquatint "vrouwelijk naakt" beperkte oplage - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen26 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 29
Martin Rous jr. - Groot "grisaille" olieverf op doek - Abstract A297C - gesigneerd kopen? Bied vanaf 150!
Martin Rous jr. (1962) Nederlands Groot "grisaille" olieverf op doek - Abstract A297C - gesigneerd
Afmetingen100 x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 150
Joke Struik - Grote RELIËFDRUK - schaap wolkjes - gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Joke Struik (1946) Nederlands Grote RELIËFDRUK - schaap wolkjes - gesigneerd - ingelijst
Afmetingen63 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Mart Kempers - Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - oplage 150 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 32!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Grote Ets & Aquatint - stilleven met asbak - oplage 150 - potloodgesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen77 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Piet Schopping - Outsider Art - groot acrylverf op doek - dames portret - gesigneerd kopen? Bied vanaf 250!
Piet Schopping (1955) Nederlands Outsider Art - groot acrylverf op doek - dames portret - gesigneerd
TechniekAcryl
Afmetingen85 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Wim Motz - Grote jaren 50 kleuren Lithografie 'twee figuren' handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Grote jaren 50 kleuren Lithografie 'twee figuren' handgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Gino F Hollander - Amerikaans modernist -1968 - Acrylverf "innosense" exclusief gelijst - GROOT!! kopen? Bied vanaf 150!
Gino F Hollander (1924-2015) Amerikaans Amerikaans modernist -1968 - Acrylverf "innosense" exclusief gelijst - GROOT!!
TechniekAcryl
Afmetingen90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Niet of onleesbaar gesigneerd - Schetsmatige houtskool-tekening - lvrouwelijk naakt - gesigneerd Borras kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Schetsmatige houtskool-tekening - lvrouwelijk naakt - gesigneerd Borras
TechniekPotlood
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10
Martin Engelman - Grote surrealistische kleuren lithografie - gesigneerd - oplage 180 kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Grote surrealistische kleuren lithografie - gesigneerd - oplage 180
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Sebastiao Rodrigues - Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer" kopen? Bied vanaf 500!
Sebastiao Rodrigues (1954) Braziliaans Gallery AbrahamArt Eindhoven - grote gemengde techniek "Preludio do Amanhecer"
Afmetingen120 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Niet of onleesbaar gesigneerd - Groot olieverf stilleven "schilders benodigdheden" gesigneerd - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Groot olieverf stilleven "schilders benodigdheden" gesigneerd - mooi ingelijst
Afmetingen80 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
€ 10
Sam Samore - Set van 6 offset foto prints "White Dahlia" - Galerie Rodolphe Janssen Brussel kopen? Bied vanaf 170!
Sam Samore (1953) Amerikaans Set van 6 offset foto prints "White Dahlia" - Galerie Rodolphe Janssen Brussel
TechniekC-Print
Afmetingen15 x 20.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 170
Alphons Freijmuth - Grote - 1974 - epreuve d'artiste - zwart/wit ets "Uruh" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands Grote - 1974 - epreuve d'artiste - zwart/wit ets "Uruh" - gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen80 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Jan Prins - Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra" kopen? Bied vanaf 25!
Jan Prins (1956) Nederlands Fraaie - kleine oplage (1/7) - Ets "Knotwilg / de tuin van bouke IJlstra"
TechniekEts
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Albert Hennig - Gruppe Die verschollene Generation - Pastell - "vor dem Fenster" - signiert kopen? Bied vanaf 180!
Albert Hennig (1907-1998) Duits Groep The Lost Generation - pastel - "voor het raam" - gesigneerd
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen23 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Peter van den Braken - Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- Brabants landschap - gesigneerd kopen? Bied vanaf 260!
Peter van den Braken (1896-1979) Nederlands Omstreeks 1950 -expressionistisch olieverf- Brabants landschap - gesigneerd
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 260
Ruud Aarbodem - Grote gesigneerde - kleine oplage - Glans-Zeefdruk "Paarden" kopen? Bied vanaf 25!
Ruud Aarbodem (1949) Nederlands Grote gesigneerde - kleine oplage - Glans-Zeefdruk "Paarden"
Afmetingen39 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ad Willemen - Grote minimalistische Ets "principle of weaving" zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 45!
Ad Willemen (1941-2013) Nederlands Grote minimalistische Ets "principle of weaving" zeer kleine oplage!
TechniekEts
Afmetingen105 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jean Pierre Voogt - Galerie de Vlieger the 3rd - street art - acrylverf op doek - "1999" gesign kopen? Bied vanaf 180!
Jean Pierre Voogt (1970) Nederlands Galerie de Vlieger the 3rd - street art - acrylverf op doek - "1999" gesign
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 180
Charles J. Kemper - Grote inkt-tekening "Acrobaat" met atelier stempel kopen? Bied vanaf 38!
Charles J. Kemper (1913-1985) Nederlands Grote inkt-tekening "Acrobaat" met atelier stempel
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen40 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Hans Hafor Forster - Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 36!
Hans Hafor Forster (1917-1994) Zwitsers Zwitserse kunstschilder en graficus - Litho - Abstract - 1968 - gesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 36
Jan Bernard Meinen - Grote & gedetailleerde Inkt-tekening "Botanisch landschap" - 1974 - gesigneer kopen? Bied vanaf 29!
Jan Bernard Meinen (1945) Nederlands Grote & gedetailleerde Inkt-tekening "Botanisch landschap" - 1974 - gesigneer
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen33 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Pol Jong - In 1977 gemaakte Ets "uitzicht" oplage 36/150 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 24!
Pol Jong (1944) Nederlands In 1977 gemaakte Ets "uitzicht" oplage 36/150 - potloodgesigneerd
TechniekEts
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 24
Martin Ware - Verstilde Ets/Aquatint "stone 6" - oplage 100 ex - gesigneerd kopen? Bied vanaf 42!
Martin Ware (1946) Engels Verstilde Ets/Aquatint "stone 6" - oplage 100 ex - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Diosdado Lorenzo - Filipijns expressionist - 1950 - olieverf - jongens op waterbuffel - gesigneer kopen? Bied vanaf 3200!
Diosdado Lorenzo (1906-1984) Filipijns Filipijns expressionist - 1950 - olieverf - jongens op waterbuffel - gesigneer
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.200
Luis Filcer - Grote Lithografie - "peinzende man" - potloodgesigneerd - oplage 100 kopen? Bied vanaf 50!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Grote Lithografie - "peinzende man" - potloodgesigneerd - oplage 100
TechniekLitho
Afmetingen70 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Carlos Catasse - Santiago Chili - olieverf op doek - Abstract - gesigneerd - GROOT! kopen? Bied vanaf 430!
Carlos Catasse (1944-2010) Chileens Santiago Chili - olieverf op doek - Abstract - gesigneerd - GROOT!
Afmetingen130 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 430
Jos van den Berg - Verstilde droge naald Ets "Villefranche" 1964 - gesigneerd met inkt kopen? Bied vanaf 27!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands Verstilde droge naald Ets "Villefranche" 1964 - gesigneerd met inkt
TechniekDroge Naald
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27
Sipke Huismans (1938) Nederlands grote in 1966 in eigen beheer gemaakte zwart wit Ets "mensbeeld" potloodgesign.
TechniekDroge Naald
Afmetingen49.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Guy Renne - kunstschilder en graficus - jaren 60 Lithografie - nature morte - potloodgesigne kopen? Bied vanaf 32!
Guy Renne (1925-1990) Frans kunstschilder en graficus - jaren 60 Lithografie - nature morte - potloodgesigne
TechniekLitho
Afmetingen38 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Kees Spermon - Kleine oplage (14/19) eigen druk Litho "the Dutch baby" - 1971 - potloodgesign. kopen? Bied vanaf 21!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Kleine oplage (14/19) eigen druk Litho "the Dutch baby" - 1971 - potloodgesign.
TechniekLitho
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 21
Ed Dukkers - orig. gem. techniek - uit zijn Commedia dell'arte periode - 1970 - "Scaramouche" kopen? Bied vanaf 41!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands orig. gem. techniek - uit zijn Commedia dell'arte periode - 1970 - "Scaramouche"
Afmetingen18 x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 41
Luis Filcer - Grote Unica -Artist Proof- Lithografie - "Kardynal" - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 68!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Grote Unica -Artist Proof- Lithografie - "Kardynal" - potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 68
Tim Hinterding - Zeer kleineoplage & handgekleurde Ets "zo, wie volgt?" 1983 - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Tim Hinterding (1952) Nederlands Zeer kleineoplage & handgekleurde Ets "zo, wie volgt?" 1983 - potloodgesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Siet Zuyderland - Karakteristieke kleine oplage (30) Ets - 3 kuurstoelen - potlood gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Siet Zuyderland (1942) Nederlands Karakteristieke kleine oplage (30) Ets - 3 kuurstoelen - potlood gesigneerd
TechniekEts
Afmetingen49.5 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Martin Ware - Verstilde Ets/Aquatint "stone 1" - oplage 100 ex - gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Martin Ware (1946) Engels Verstilde Ets/Aquatint "stone 1" - oplage 100 ex - gesigneerd
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 26
Jos van den Berg - droge naald Ets "Zelfportret en de Waal" 1964 - gesigneerd met inkt kopen? Bied vanaf 38!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands droge naald Ets "Zelfportret en de Waal" 1964 - gesigneerd met inkt
TechniekDroge Naald
Afmetingen28 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38