Servie Janssen - "Vlinders"

Servie Janssen - "Vlinders" kopen? Bied vanaf 199!
Servie Janssen - "Vlinders" kopen? Bied vanaf 199!Servie Janssen - "Vlinders" kopen? Bied vanaf 199!Servie Janssen - "Vlinders" kopen? Bied vanaf 199!
  • Servie Janssen (1949-2018)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1971
Techniek Potlood
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Bij de Foto's opgenomen  een Curriculum tot  2000.
Tevens opgenomen een foto van de kunstenaar in New York  rond 1985.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Servie Janssen (1949-2018)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  ServieJanssen
Lid sinds 2019
5 verkochte items
Alle items (2)
70 cm
50 cm