Servie Janssen - " Monolith "

Servie Janssen - " Monolith " kopen? Bied vanaf 299!
Servie Janssen - " Monolith " kopen? Bied vanaf 299!Servie Janssen - " Monolith " kopen? Bied vanaf 299!Servie Janssen - " Monolith " kopen? Bied vanaf 299!
  • Servie Janssen (1949-2018)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1991
Techniek Gemengde Techniek
Drager Japans Papier
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Bij de foto's hebben wij een Curriculum tot 2000 bijgevoegd.
Ook opgenomen een foto van de Kunstenaar  in New York in 1985/86
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 13,50
Naar Duitsland € 13,50
Europese Unie € 13,50
Wereldwijd € 17,50

Servie Janssen (1949-2018)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  peterdeheer
Lid sinds 2020
27 verkochte items
Alle items (2)
70 cm
50 cm