Siegbert Hahn - Kleurenoffset-litho BAUMVOGEL - Verkocht

Siegbert Hahn - Kleurenoffset-litho BAUMVOGEL kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Siegbert Hahn (1937)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen58 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Fraaie Kleurenoffset-litho van Siegbert Hahn.

Afmeting blad  58 x 41 cm in nieuwstaat.

Het werk is in de druk gesigneerd.
Dit item valt onder de margeregeling

Siegbert Hahn (1937)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
41 cm
58 cm
Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-06-2022 om 07:37
Eindtijd:07-07-2022 om 21:00
Biedingen (5)
vdruwe
07 jul. / 20:54
€ 15
Florian95
07 jul. / 20:54
€ 10
Florian95
07 jul. / 20:28
€ 5
vdruwe
07 jul. / 20:28
€ 3
Florian95
01 jul. / 16:15
€ 1