Nieuwe prachtige groen-zilveren gelaagde serafiniet hanger in zilver.

Nieuwe prachtige groen-zilveren gelaagde serafiniet hanger in zilver. kopen? Bied vanaf 75!
Nieuwe prachtige groen-zilveren gelaagde serafiniet hanger in zilver. kopen? Bied vanaf 75!Nieuwe prachtige groen-zilveren gelaagde serafiniet hanger in zilver. kopen? Bied vanaf 75!Nieuwe prachtige groen-zilveren gelaagde serafiniet hanger in zilver. kopen? Bied vanaf 75!Nieuwe prachtige groen-zilveren gelaagde serafiniet hanger in zilver. kopen? Bied vanaf 75!Nieuwe prachtige groen-zilveren gelaagde serafiniet hanger in zilver. kopen? Bied vanaf 75!Nieuwe prachtige groen-zilveren gelaagde serafiniet hanger in zilver. kopen? Bied vanaf 75!Nieuwe prachtige groen-zilveren gelaagde serafiniet hanger in zilver. kopen? Bied vanaf 75!
  • Sieraden
Type kunstwerk Sieraden
Techniek Zilver
Stijl Design
Onderwerp Hanger
Afmetingen 1 x 3.5 x 4.2 cm (h x b x d)
Gewicht 11.81 gram
Gemerkt Nederlands keur
Prachtige groen-zilveren gelaagde serafiniet hanger in zilver. Het zilver is van 925 sterling juwelierskwaliteit. De afmeting van de steen is ongeveer 1 cm Dik/ hoog en 3,5 m breed.en een totale lengte 4,2 cm weegt 11,81 gram Een bijzondere steen, alsof het niet van deze aarde komt. Serafiniet wordt alleen gevonden in de omgeving van het Baikalmeer in Siberië.
Serafiniet (ook wel engelensteen genoemd) is een krachtige helende edelsteen die werkt op fysiek, emotioneel en spiritueel niveau; het verbetert de zuurstofopname en voedingsstoffen, brengt balans in de chakra's, vermindert stress en somberheid, ondersteunt herstel na ziekte, en faciliteert contact met engelen en spirituele gidsen door zijn hoge vibratie, met name voor het hartchakra
Deze komt uit een privé Collectie Heeft altijd in een vitrinekastje gelegen eigenlijk is het nog nieuw voor een sieraad uit 1999.
Word goed verpakt en verzekerd verzonden met track en tracé
Ik verklaar dat deze hanger in nieuwstaat verkeerd
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Sieraden

Alle sieraden (262)

Geplaatst door  fremiet
342 verkochte items
Alle items (95)
3.5
1
4.2