Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Acryl |
Drager | Hardboard |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 77.2 x 67.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stutgart, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Starttijd | 25-2-2024 om 15:04 |
Eindtijd | 5-3-2024 om 19:07 |
Objectlocatie | Stutgart, Duitsland |