Sterling zilveren golvende ajour gesneden armband

Sterling zilveren golvende ajour gesneden armband kopen? Bied vanaf 110!
Sterling zilveren golvende ajour gesneden armband kopen? Bied vanaf 110!Sterling zilveren golvende ajour gesneden armband kopen? Bied vanaf 110!Sterling zilveren golvende ajour gesneden armband kopen? Bied vanaf 110!Sterling zilveren golvende ajour gesneden armband kopen? Bied vanaf 110!Sterling zilveren golvende ajour gesneden armband kopen? Bied vanaf 110!Sterling zilveren golvende ajour gesneden armband kopen? Bied vanaf 110!Sterling zilveren golvende ajour gesneden armband kopen? Bied vanaf 110!Sterling zilveren golvende ajour gesneden armband kopen? Bied vanaf 110!
  • Sieraden
Type kunstwerk Sieraden
Techniek Zilver
Stijl Modern
Onderwerp Armband
Afmetingen 3 x 6 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 24 gram
Gemerkt Ongesigneerd

Elegante manchet armband, gemaakt van ajour uitgesneden sterling zilver.
De armband heeft een bijzondere golvende vorm, en het ajour werk beeldt bloesemtakken uit.

Vintage, 90er jaren.
Gemerkt: 925, het gehalte van sterling zilver Zie foto 7.
Binnenmaat: 6 cm x 5 cm. De armband kan voorzichtig passend worden gebogen.
Afstand tussen uiteinden: 1,8 cm. De armband is flexibel waardoor hij makkelijker om te doen is.

Binnen Nederland € 10,85
Naar België € 14,90
Naar Duitsland € 14,90
Europese Unie € 14,90
Wereldwijd € 25,75

Sieraden

Alle sieraden (233)

Geplaatst door  Turquoise
Lid sinds 2025
3 verkochte items
Alle items (5)
6
3
5