Studio Antwan - Filmaffiche Coco Cabasa - IDFA 2016

Studio Antwan - Filmaffiche Coco Cabasa - IDFA 2016 kopen? Bied vanaf 75!
Studio Antwan - Filmaffiche Coco Cabasa - IDFA 2016 kopen? Bied vanaf 75!Studio Antwan - Filmaffiche Coco Cabasa - IDFA 2016 kopen? Bied vanaf 75!Studio Antwan - Filmaffiche Coco Cabasa - IDFA 2016 kopen? Bied vanaf 75!Studio Antwan - Filmaffiche Coco Cabasa - IDFA 2016 kopen? Bied vanaf 75!
  • Studio Antwan
Type kunstwerk Design
Jaartal 2016
Afmetingen 84.1 x 59.4 cm (h x b)
Gewicht 170 gram
Gemerkt Handgesigneerd

Affiche Coco Cabasa - IDFA 2016

Studio Antwan (Utrecht)

digitale druk op 170 grams papier

niet ingelijst

afmeting: 84,1 x 59,4 cm.

op de achterkant met de hand gesigneerd en met oplagenummer (gelimiteerde oplage - max. 20 stuks)

Het affiche is ontworpen voor de documentaire Coco Cabasa van de regiseuse Klaartje Til.

Verzending met track&trace en met handtekening bij ontvangst

Binnen Nederland € 9,00

Studio Antwan

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  StudioAntwan
Lid sinds 2019
0 verkochte items
Alle items (0)
59.4 cm
84.1 cm