Swans - 3dubbel Album + Kaartje met download code - To Be Kind - Gesigneerd!

Swans - 3dubbel Album + Kaartje met download code - To Be Kind - Gesigneerd! kopen? Bied vanaf 1!

Vinyl

Verkoopprijs: € 42,55 (Incl. 15% veilingkosten)

Swans - 3dubbel Album + Kaartje met download code - To Be Kind - Gesigneerd! kopen? Bied vanaf 1!Swans - 3dubbel Album + Kaartje met download code - To Be Kind - Gesigneerd! kopen? Bied vanaf 1!Swans - 3dubbel Album + Kaartje met download code - To Be Kind - Gesigneerd! kopen? Bied vanaf 1!Swans - 3dubbel Album + Kaartje met download code - To Be Kind - Gesigneerd! kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester-Vinyl
FA. (9)

Lid sinds 2020
305 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Swans (1982)
TypeVinyl
Jaartal2014
TypeLP
StijlRock & Pop
UitgaveOverig

Met signatuur van Michael Gira.

Label: Young God Records ‎– YG46

Herkomst:

Private collectie, Nederland.

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger.

ConditieNieuwstaat (M-/NM)

Album is in nagenoeg perfecte staat. Zowel de hoes als de plaat zelf is in onbeschadigde conditie en kent geen sporen van slijtage. Het geluid kent geen imperfecties als de plaat gespeeld wordt.

Dit item is verkocht voor 42,55(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:04-01-2021 om 17:25
Eindtijd:16-01-2021 om 20:13

Biedingen (8):

amockh
14 jan. / 10:47
€ 37
Reinaert
11 jan. / 07:15
€ 32
matthijs71
8 jan. / 18:36
€ 27
Reinaert
8 jan. / 18:36
€ 22
matthijs71
8 jan. / 18:36
€ 22
Reinaert
6 jan. / 20:10
€ 17
FVZ093
6 jan. / 20:10
€ 12
FVZ093
5 jan. / 11:49
€ 1