Romain Malfliet - Op straat Gent
Anton Heyboer - Publicatie Museum Bommel van Dam
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Prachtige pot afgewerkt met tin en tinnen deksel, hij is behoorlijk oud, daardoor ook watkrakalee, in mooie staat, gemerkt, hoog 20cm, doorsnee buik 14cm
Objectlocatie | Den haag, Nederland |
Starttijd | 16-8-2017 om 11:13 |
Eindtijd | 21-8-2017 om 21:18 |