Theodorus Selhorst - Zigeunermeisje

Theodorus Selhorst - Zigeunermeisje kopen? Bied vanaf 85!
Theodorus Selhorst - Zigeunermeisje kopen? Bied vanaf 85!Theodorus Selhorst - Zigeunermeisje kopen? Bied vanaf 85!Theodorus Selhorst - Zigeunermeisje kopen? Bied vanaf 85!Theodorus Selhorst - Zigeunermeisje kopen? Bied vanaf 85!Theodorus Selhorst - Zigeunermeisje kopen? Bied vanaf 85!Theodorus Selhorst - Zigeunermeisje kopen? Bied vanaf 85!Theodorus Selhorst - Zigeunermeisje kopen? Bied vanaf 85!
  • Theodorus Selhorst (1891-1983)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 40 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi geschilderd portretje van Theo Selhorst.
Het schilderij is in goede conditie, de streep rechtsboven is een haar die in de verf zit.

De lijst heeft beschadigingen.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Theodorus Selhorst (1891-1983)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  jako
78 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
34 cm
40 cm
24 cm
30 cm