Thijs Willemse - 3 Figuren

Thijs Willemse - 3 Figuren kopen? Bied vanaf 95!
Thijs Willemse - 3 Figuren kopen? Bied vanaf 95!Thijs Willemse - 3 Figuren kopen? Bied vanaf 95!Thijs Willemse - 3 Figuren kopen? Bied vanaf 95!Thijs Willemse - 3 Figuren kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Thijs Willemse (1939-2011)
Jaartal1972
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 110 cm (h x b)
Lijst92 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dit werk is niet gesigneerd. Het werk komt uit de de collectie Dienst voor 's Rijks Verspreide kunstvoorwerpen 's Gravenhage. Het werk zit nog in de originele lijst deze lijst heeft wat leeftijd- en gebruikssporen.

Thijs Willemse (1939-2011)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
112 cm
92 cm
110 cm
90 cm
Starttijd:28-06-2022 om 17:06
Eindtijd:12-07-2022 om 22:37
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen per koerier