prachtige aquarel van de Amerikaan Thomas Waterman Wood. Zicht op een pier met op de voorgrond schapen en op het strand een houtvuur met rookpluim.
Goed
Het papier is wat vergeeld in de loop van de tijd.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterhout, Nederland
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00