TINY TIENSTRA, Aquatint opgehoogd met goudverf, Gesigneerd en Gedateerd 2002, APPEL.

TINY TIENSTRA, Aquatint opgehoogd met goudverf, Gesigneerd en Gedateerd 2002, APPEL. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

TINY TIENSTRA, Aquatint opgehoogd met goudverf, Gesigneerd en Gedateerd 2002, APPEL. kopen? Bied vanaf 1!TINY TIENSTRA, Aquatint opgehoogd met goudverf, Gesigneerd en Gedateerd 2002, APPEL. kopen? Bied vanaf 1!

Tiny Tienstra

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Tiny Tienstra

TINY TIENSTRA.

Een meer dan prachtige aquatint van deze Nederlandse kunstenares. Deze aquatint is opgehoogd met goudverf.

Titel: APPEL.

Signatuur: Handgesigneerd en gedateerd 2002, r.o. met potlood.

In een nette zwarte lijst met bijbehorend cremekleurig passe-partout.

Afmetingen beeld: 26 cm. bij 19 cm.

Afmetingen lijst: 51cm. bij 41 cm.

Oplage: Niet bekend, maar gezien het fijne handwerk met de goudverf zullen het er niet veel zijn.

Verzend- en verpakkingskosten 10,- binnen Nederland. Naar Belgie 16,- Andere landen n.o.t.k.

Afhalen in Voorschoten kan, kostenloos, natuurlijk ook.

Tiny Tienstra

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:10-12-2013 om 23:45
Eindtijd:23-12-2013 om 23:45

Biedingen (6):

lopez
23 dec. / 23:36
€ 25
JCZ
15 dec. / 12:01
€ 20
hamertjetik
13 dec. / 11:25
€ 15
bone
12 dec. / 21:28
€ 10
Ferre
12 dec. / 21:28
€ 5
bone
11 dec. / 10:32
€ 1