Ton Pape - Gouache 200

Ton Pape - Gouache 200 kopen? Bied vanaf 80!
Ton Pape - Gouache 200 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 200 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 200 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 200 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 200 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 200 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 200 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 200 kopen? Bied vanaf 80!
  • Ton Pape (1916-2003)
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi origineel werk van een abstracte voorstelling gemaakt door Ton Pape.

Geen titel, maar genummerd 305 op de achterzijde.

Gesigneerd Rechtsonder T. Pape.

Afmeting papier: 65 x 50 cm

Afmeting Gouache : 25 x 25 cm

Direct geschilderd op papier.
Er zit linksboven een reliefmerk in het papier.

Het werk wordt veilig verzonden tussen 2 houten plaatjes.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland
Binnen Nederland € 8,60
Naar België € 17,50

Starttijd25-1-2024 om 11:06
Eindtijd3-2-2024 om 22:36
Openingsbod € 80
ObjectlocatieRaamsdonksveer,  Nederland