Ton Pape - Gouache 313

Ton Pape - Gouache 313 kopen? Bied vanaf 80!
Ton Pape - Gouache 313 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 313 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 313 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 313 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 313 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 313 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 313 kopen? Bied vanaf 80!Ton Pape - Gouache 313 kopen? Bied vanaf 80!
  • Ton Pape (1916-2003)
TechniekGouache
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi origineel werk van een abstracte voorstelling gemaakt door Ton Pape.

Geen titel, maar genummerd 206 op de achterzijde.

Gesigneerd Rechtsonder T. Pape.

Afmeting papier: 65 x 50 cm

Afmeting Gouache : 47 x 36 cm

Direct geschilderd op papier.
Er zit rechtsboven een reliefmerk in het papier.

Het werk wordt veilig verzonden tussen 2 houten plaatjes.

Ton Pape (1916-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (24)

Lid sinds 2017
406 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
50 cm
65 cm
Starttijd:24-11-2022 om 13:15
Eindtijd:07-12-2022 om 20:00
Openingsbod € 80
ObjectlocatieRaamsdonksveer,  Nederland
VerzendingNaar Nederland en België