Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Starttijd | 11-4-2024 om 8:58 |
Eindtijd | 20-4-2024 om 21:45 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Berlin, Duitsland |