Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen - Verkocht

Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen kopen? Bied vanaf 70!Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen kopen? Bied vanaf 70!Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen kopen? Bied vanaf 70!Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen kopen? Bied vanaf 70!Val-Saint-Lambert - 6 Rode glazen kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  GeertE2

Lid sinds 2019
12 verkochte items
  • Val-Saint-Lambert (1826)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen5.5 cm x 5.5 cm x 5.5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Val-Saint-Lambert glazen perfecte staat(6 stuks !)

perfecte staat

Val-Saint-Lambert (1826)

Alle items van deze designer(3)
Geplaatst door  GeertE2

Lid sinds 2019
12 verkochte items
5.5
5.5
5.5
Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2020 om 21:37
Eindtijd:26-01-2020 om 15:08
debbiejongepier
26 jan. / 15:02
€ 70