van WITTE EECHOUT - LARENSE VROUW AAN HET SPINNEN - Verkocht

van WITTE EECHOUT - LARENSE VROUW AAN HET SPINNEN kopen? Bied vanaf 275!
van WITTE EECHOUT - LARENSE VROUW AAN HET SPINNEN kopen? Bied vanaf 275!van WITTE EECHOUT - LARENSE VROUW AAN HET SPINNEN kopen? Bied vanaf 275!van WITTE EECHOUT - LARENSE VROUW AAN HET SPINNEN kopen? Bied vanaf 275!van WITTE EECHOUT - LARENSE VROUW AAN HET SPINNEN kopen? Bied vanaf 275!van WITTE EECHOUT - LARENSE VROUW AAN HET SPINNEN kopen? Bied vanaf 275!
  • Maria Louise Augusta van Eechout Witte

Maria louise augusta van witte eechout 1835 - 1898

LARENSE VROUW AAN DE WOL MACHINE

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 38,5 X 48,5 CM

gesigneerd rechts onder van Witte Eechout

GEKADERD IN HOUTEN LIJST IN DE MAAT 47 X 57 CM

LIJST en SCHILDERIJ VERKEREN IN GOEDE STAAT

AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD

Garantie:

Maria Louise Augusta van Eechout Witte

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 275,00
Starttijd:21-10-2015 om 20:36
Eindtijd:30-10-2015 om 19:36
Pim
30 okt. / 16:28
€ 275