Vissersboten, Roch Kordian (1950)

Vissersboten, Roch Kordian (1950) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 81,00

Vissersboten, Roch Kordian (1950) kopen? Bied vanaf 1!Vissersboten, Roch Kordian (1950) kopen? Bied vanaf 1!Vissersboten, Roch Kordian (1950) kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Ongespecificeerd

Roch Kordian (1950) Vissersboten op het strand, olieverf op paneel
gesigneerd: Roch Kordian
Afmeting: H 32 x B 40
goede conditie

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items

Dit item is verkocht voor 81,00

Starttijd:05-11-2014 om 22:29
Eindtijd:10-11-2014 om 22:29

Biedingen (18):

Art61
10 nov. / 21:38
€ 81
Fish
10 nov. / 21:38
€ 80
Art61
10 nov. / 17:33
€ 75
Fish
10 nov. / 17:33
€ 70
Art61
10 nov. / 16:55
€ 65
Fish
8 nov. / 20:32
€ 60
Horendonk
8 nov. / 20:32
€ 56
Fish
8 nov. / 20:30
€ 51
Horendonk
8 nov. / 20:30
€ 46
Fish
8 nov. / 20:29
€ 41
Horendonk
8 nov. / 20:29
€ 36
Fish
6 nov. / 20:28
€ 31
Horendonk
6 nov. / 20:28
€ 26
Fish
6 nov. / 20:27
€ 21
Horendonk
6 nov. / 20:27
€ 19
Fish
6 nov. / 17:00
€ 17
Horendonk
6 nov. / 17:00
€ 15
Horendonk
6 nov. / 16:13
€ 1