Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 2006 |
Stijl | Zilver/Goud |
Afmetingen | 2.5 x 2.3 x 1.6 cm (h x b x d) |
Gewicht | 20 gram |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Ring ontworpen door Wieki Somers, genaamd My Precious, zwaar zilveren uitvoering ( 20 gr.) met kunstof steen | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 's-herrtogenbosch, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
| ||||||||||
Garantie | |||||||||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Objectlocatie | 's-Herrtogenbosch, Nederland |
Starttijd | 11-4-2023 om 23:30 |
Eindtijd | 22-4-2023 om 23:37 |