Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd

Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!
Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 135!
  • Willem Heesen (1925-2007)
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekGlas
Afmetingen19 x 12 x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Willem Heesen - Uniek glazen object in vaasvorm

UNIEK KUNSTWERK in glas - geen oplage !!

Mooi glazen object in vaasvorm,
in heldere kleuren wit en groen.

Op de onderkant d.m.v. gravure
handgesigneerd (W. Heesen) en genummerd : 790167
zie svp foto

Maat : 19 x 12 x 12 cm
Werk is niet gedateerd, maar zal rond 1990 zijn.
Gefabriceerd in zijn eigen glasstudio, genaamd De Oude Horn, opgericht in 1977.

Herkomst: Royal FloraHolland

Werk is in zeer goede staat
zie svp foto`s

NOTA BENE :
Werk wordt zorgvuldig verpakt voor verzending.
Verzekerde verzending met track&trace.
Wereldwijd !
Levertijd 2-4 weken
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 44,00

Starttijd21-1-2024 om 11:52
Eindtijd4-2-2024 om 22:22
Openingsbod € 135
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEnschede,  Nederland