Prachtig klein schilderijtje van een stadstafereel in de 19e eeuw, volgens mij Zutphen. Op de achtergrond te zien is de Sint-Walburgiskerk. Mooie eikenhouten lijst Schildering moet iets gereinigd worden. Linksonder gesigneerd.
Willem Hendrik Eickelberg, geboren te Amsterdam op 13 july 1845, overleden Hilversum 31 july 1920. Leerling van de Amsterdamse Akademie. Eickelberg woonde en werkte te Amsterdam, Hilversum en Nieuwer-Amstel. Schilder van landschappen, stads- en strandgezichten. Tentoonstellingen te Amsterdam en Den Haag. Werken in diverse Nederlandse musea.