William Yeoward - grote oranje kristallen vaas - Verkocht

William Yeoward - grote oranje kristallen vaas kopen? Bied vanaf 36!
William Yeoward - grote oranje kristallen vaas kopen? Bied vanaf 36!William Yeoward - grote oranje kristallen vaas kopen? Bied vanaf 36!William Yeoward - grote oranje kristallen vaas kopen? Bied vanaf 36!William Yeoward - grote oranje kristallen vaas kopen? Bied vanaf 36!William Yeoward - grote oranje kristallen vaas kopen? Bied vanaf 36!
  • Ongespecificeerd
TypeDesign

Prachtige grote zware fel oranje vaas voorzien van draadglas aan de buitenkant en gele glaspoeders aan de binnen zijde van het glas. Uitvoering William Yeoward uit de Verenigde Staten. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.

Afmetingen; 24 cm hoog en 18,5 x 15 cm groot.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (37 )

2135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 41,00
Starttijd:14-04-2015 om 19:37
Eindtijd:19-04-2015 om 19:37
Biedingen (2)
ffagott
19 apr. / 16:19
€ 41
dkk
18 apr. / 01:19
€ 36