Willy van Riet, ets, gesigneerd

Willy van Riet, ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Willy van Riet, ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Willy van Riet, ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Willy van Riet, ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Willy van Riet, ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Willy van Riet, ets, gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!

Willy van Riet

Favoriet

Geplaatst door  smoske

2 verkochte items
  • Willy van Riet

Willy van Riet, Antwerpen  (1882-1927)

een ets van Willy van Riet

handgesigneerd met potlood in de rechteronderhoek

genummerd 9/100

ingelijst: 36x48cm - (ets 17x26)

in prima staat

is in werkelijkheid donkerder dan op de foto

verzendingskosten: ten laste voor de koper

Willy van Riet

Geplaatst door  smoske

2 verkochte items
Starttijd:16-12-2013 om 16:09
Eindtijd:30-12-2014 om 16:09
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieNederland