Yoshitomo Nara - Peace Flag - Verkocht

Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 25!
Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 25!Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 25!Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 25!Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 25!Yoshitomo Nara - Peace Flag kopen? Bied vanaf 25!
  • Yoshitomo Nara (1959)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal2005
TechniekVaria
Afmetingen53 cm x 53 cm x 0.1 cm (h x b x d)
Gewicht20 gram
GesigneerdOngesigneerd
Dit originele doek (100% katoen) is bedrukt met Yoshitomo Nara's favoriete motief, de pup met vredesvlag. Gemaakt in Japan.

Yoshitomo Nara is een van Japan's bekendste hedendaagse artiesten. Karakters die regelmatig terugkeren in zijn werk zijn kinderen en dieren. Hij maakt statements door hun onschuld af te zetten  tegen verborgen woede, volwassen dromen, gewelddadige of rebelse taferelen.

De prent was onderdeel van zijn tentoonstelling "A bit like you and me..." (2012)

© YOSHITOMO NARA

Herkomst: Lammfromm, Workaholics Inc, Tokyo, Japan

Yoshitomo Nara (1959)

JapansJapansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
160 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
53
53
0.1
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-05-2021 om 11:38
Eindtijd:16-05-2021 om 22:04
Merlemb
16 mei / 15:33
€ 25